مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان برگزار گردید


مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان برگزار گردید

مراسم تکریم آقای دکتر حسین منفرد و معارفه آقای مهندس شاپور جودی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان در سالن آمفی تئاتر واحد برگزار گردید.

در بدو مراسم آقای مهندس قبادی فرماندار شهرستان بیله سوار مغان نقش شهرستان بیله سوار مغان در کسب دستاوردهای علمی را یادآور و خاطر نشان نمود که مردم غیور این منطقه با حمایتهای مالی فراوان از جمله هبه زمین فعلی دانشگاه نقش اساسی در احداث و ایجاد این دانشگاه داشته اند و این نهاد  مقدس پتانسیل های لازم برای پیشرفت های علمی را به ارمغان آورده است. وجود استعدادهای طبیعی از جمله زمینهای حاصلخیز و وجود گمرک بین المللی زمینه لازم بر ایجاد منطقه آزاد تجاری در این منطقه بوده که در این راستا با انجام اقداماتی از جمله بین المللی کردن دانشگاههای شهرستان میتوانیم در جهت ترقی وتوسعه این دانشگاه گام های موثری برداریم.

دکتر حسین منفرد با ارئه گزارشی، عملکرد دو دوره معاونت و ریاست در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان از جمله ایجاد رشته های متعدد در مقاطع ارشد و پایه گذاری راه اندازی شرکت های دانش بنیان و طراحی و ارائه طرح ممیزی املاک شهری را از جمله مهمترین عملکردهای دوران خدمت  خود عنوان نمودند.

مهندس شاپور جودی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان با تقدیر و تشکر از زحمات تمامی روسای قبلی و مسئولین شهرستانی و مرزداران غیور و نجیب مردم مغان اظهار داشتند که  در ایجاد زیرساختها و امکانات بالقوه در این منطقه از میهن اسلامی مان و با همکاری و همدلی بیشتر در رشد و گسترش دانشگاه خواهیم کوشید تا دانشگاه آزاد اسلامی که شجره طیبه انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر  به اهداف نهایی خود نایل گردد. ایشان در ادامه صحبت های خود بیان نمودند که  ما به خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی افتخار می کنیم و به آن عشق میورزیم. مهندس شاپور جودی از اعضای هیأت علمی و کارمندان ساعی واحد که با تلاش شبانه روزی سعی مینمایند مشکلات دانشگاه را حل  کنند تا دانشجویان عزیز بتوانند در بهترین فضای آموزشی به ادامه تحصیل بپردازند تشکر نموده و اظهار داشتند که علی رغم وجود مشکلات مالی، حوزه مالی واحد بهترین عملکرد را داشته است که جای  بسی تشکر دارد.همچنین ایشان اعلام نمودند که برای پیشرفت دانشگاه در حوزه های دانش بنیان و جذب دانشجو و جذب رشته های جدید و ایجاد اتوماسیون اداری برنامه های متعددی خواهیم داشت.

حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه محبوب شهرستان بیله سوار ضمن قدردانی از خدمات ارزنده آقای دکتر منفرد در طول خدمت چند ساله در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی امری خطیر و پر مسئولیت دانسته و محیط دانشگاه را محیط تولید علم و دانش  قلمداد کردند و در انتها برای آقای مهندس جودی آرزوی توفیق در جهت تحقق و نیل به اهداف دانشگاه نمودند.

دکتر اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل، زیباییهای شهرستان بیله سوار مغان را غیر قابل توصیف دانسته و از این منطقه به عنوان قطعه ای از بهشت یاد، که به دلیل طبیعت وصف ناپذیر و موقعیت استراتژیکی آن را به سوی پیشرفت روزافزون سوق می دهد و آقای دکتر رسولی پیوند واقعی دانشگاه را  با توسعه منطقه عجین دانسته و بر ضرورت حل چالشهای منطقه توسط دانشگاه از طریق تولید علم، تولید مقالات، توسعه شرکتهای دانش بنیان را امری ضروری مطرح نمودند و از دو رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص توسعه ملی با محوریت شرکتهای دانش بنیان که از جمله گردشگری سلامت و صنایع تبدیلی مواد غذایی که راهگشای مشکلات اقتصادی است و از مسئولان شهرستانی درخواست نمودند که از ظرفیتهای دانشگاه آزاد نهایت بهره را ببرند چرا که دانشگاه آزاد اسلامی در حال رفع چالشهای جامعه و کمک به همه ارگانها به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد تا در آینده ادامه دهنده راه شهدا  و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.

در انتهای مراسم آقای دکتر رسولی با تشکراز خدمات ارزنده آقای دکتر منفرد مسئولیت جدید ایشان را  در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند و آقای مهندس جودی یکی از جوانان شایسته و برومند و دلسوز  منطقه مغان را برای ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان معرفی نمودند.


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه ۸ بهمن | ساعت : ۰۳:۲۰ ق.ظ | توسط : iaubsm | بازدید : 350 بازدید

ارسال دیدگاه

آمار سایت


  • 0
  • 52
  • 226
  • 1,687
  • 8,131
  • 330,010
  • 1,502,037

آخرین دیدگاه‌ها


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار بوده و هرگونه سواستفاده از طرح قالب طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است
طراح و کدنویس :رضا خانی